Daftar
|
Log Masuk

Maklumat Liga › Série D

Série D

Série D

Memuat naik imejMemuat naik imej

Laporkan ImejLaporkan Imej

Nama penajaTidak Diketahui
Tahun Ditubuhkan2009
Negara
 
Brazil

Semua Kelab

Lambang Kelab Pengurus Stadium Lokasi
AA AltosAA AltosTidak DiketahuiFelipãoAltos
AA AnapolinaAA AnapolinaTidak DiketahuiJonas DuarteAnápolis
AA AparecidenseAA AparecidenseMárcio GoianoEstádio Anníbal Batista de ToledoAparecida de Goiânia (GO)
AA CaldenseAA CaldenseLeonardo Rodrigues CondèRonaldãoPoços de Caldas
AA CoruripeAA CoruripeLorival SantosGerson AmaralCoruripe (AL)
AA FlamengoAA FlamengoTidak DiketahuiNinho do CorvoGuarulhos
AA InternacionalAA InternacionalTidak DiketahuiMajor Levy SobrinhoLimeira
AA PortuguesaAA PortuguesaTidak DiketahuiEstádio Luso-BrasileiroRio de Janeiro
AA Santa RitaAA Santa RitaTidak DiketahuiOlival Elias de MoraesBoca da Mata
ACEC BaraúnasACEC BaraúnasSamuel CândidoNogueirãoMossoró
AD CabofrienseAD CabofrienseTidak DiketahuiEstádio Alair CôrreaCabo Frio (RJ)
AE TiradentesAE TiradentesTidak DiketahuiPresidente Vargas FortalezaFortaleza
AE Velo ClubeAE Velo ClubeTidak DiketahuiBenitãoRio Claro
Águia de MarabáÁguia de MarabáTidak DiketahuiZinho de OliveiraMarabá
Águia NegraÁguia NegraTidak DiketahuiNinho da ÁguiaRio Brilhante (MS)
Alagoinhas ACAlagoinhas ACTidak DiketahuiEstádio CarneirãoAlagoinhas
Alecrim FCAlecrim FCTidak DiketahuiArena das DunasNatal
América de NatalAmérica de NatalRoberto FernandesArena das DunasNatal
América PEAmérica PETidak DiketahuiEstádio Ademir CunhaRecife
América RJAmérica RJTidak DiketahuiGiulite CoutinhoRio de Janeiro
América SPAmérica SPTidak DiketahuiTeixeirãoSão José do Rio Preto
América TOAmérica TOTidak DiketahuiNassri MattarTeófilo Otoni
Anápolis FCAnápolis FCTidak DiketahuiJonas DuarteAnápolis
AO ItabaianaAO ItabaianaTidak DiketahuiEstádio Presidente MédiciItabaiana
Arapongas ECArapongas ECTidak DiketahuiAdauto MoraesArapongas
Araxá ECAraxá ECTidak DiketahuiFausto AlvimAraxá
ASAASAJosé VicaCoaracy de Mata FonsecaArapiraca
Associação Nova PrataAssociação Nova PrataTidak DiketahuiEstádio Mário CiniNova Prata
Atlântico ECAtlântico ECTidak DiketahuiMunicipal de Lauro de FreitasSalvador
Atlético da BarraAtlético da BarraTidak DiketahuiMaracanãzinhoRio de Janeiro
Atlético de CajazeirasAtlético de CajazeirasTidak DiketahuiEstádio PerpétuoCajazeiras
Atlético Hermann AichingerAtlético Hermann AichingerTidak DiketahuiEstádio da BaixadaIbirama
Atlético Monte AzulAtlético Monte AzulTidak DiketahuiAMAMonte Azul Paulista (SP)
Atlético TubarãoAtlético TubarãoTidak DiketahuiEstádio Domingos Silveira GonzálesTubarão
Audax RioAudax RioTidak DiketahuiSendolândiaSão João de Meriti
Bangu ACBangu ACMário MarquesMoça BonitaRio de Janeiro
Barra FCBarra FCTidak DiketahuiRobertãoBalneário Camboriú
Barretos ECBarretos ECTidak DiketahuiAntônio Gomes MartinsBarretos
Batatais FCBatatais FCTidak DiketahuiEstádio Oswaldo ScatenaBatatais
Belo Jardim FCBelo Jardim FCTidak DiketahuiMendonçãoBelo Jardim
Boavista RJBoavista RJTidak DiketahuiEucy de Resende MendonçaSaquarema
Bonsucesso FCBonsucesso FCTidak DiketahuiEstádio Leônidas da SilvaRio de Janeiro
Botafogo BABotafogo BATidak DiketahuiPituaçuSalvador
Brasília FCBrasília FCTidak DiketahuiEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
BrasilienseBrasilienseTidak DiketahuiSerejãoTaguatinga
Brusque FCBrusque FCTidak DiketahuiEstádio Augusto BauerBrusque
CA JoseenseCA JoseenseTidak DiketahuiEstádio ADC ParahybaSão José dos Campos
CA JuventusCA JuventusTidak DiketahuiRua JavariMooca
CA MetropolitanoCA MetropolitanoAbel RibeiroMonumental Do SesiBlumenau
CA PenapolenseCA PenapolenseTidak DiketahuiTenentãoPenápolis
CA TricordianoCA TricordianoNascimento EdinhoEstádio Elias ArbexTrês Corações
CA VotuporanguenseCA VotuporanguenseTidak DiketahuiMunicipal Plínio MarinVotuporanga
Caldas Novas ACCaldas Novas ACTidak DiketahuiSerra de CaldasCaldas Novas
CamboriúCamboriúTidak DiketahuiRobertãoCamboriú
Cametá SCCametá SCTidak DiketahuiOrfelino Martins ValenteCametá
Campinense ClubeCampinense ClubeTidak DiketahuiAmigãoCampina Grande (PB)
CAP UberlândiaCAP UberlândiaTidak DiketahuiEstádio Municipal Parque do SabiáUberlândia
Cascavel CRCascavel CRTidak DiketahuiNinho das CobrasCascavel
Castanhal ECCastanhal ECTidak DiketahuiEstádio Maximino Porpino FilhoCastanhal
CE AimoréCE AimoréTidak DiketahuiEstádio Cristo ReiSão Leopoldo
Ceilândia ECCeilândia ECTidak DiketahuiAbadiãoCeilândia
Central SCCentral SCTidak DiketahuiLacerdãoCaruaru
Cerâmica ACCerâmica ACTidak DiketahuiAntônio Vieira RamosGravataí
Ceres FCCeres FCTidak DiketahuiEstádio João Francisco dos SantosRio de Janeiro
Cianorte FCCianorte FCTidak DiketahuiOlimpico Albino TurbayCianorte
Cincão ECCincão ECTidak DiketahuiEstádio do CaféLondrina
Clube Andraus BrasilClube Andraus BrasilTidak DiketahuiCT AndrausCampo Largo
CN Marcílio DiasCN Marcílio DiasTidak DiketahuiDr. Hercilio LuzItajaí
Coimbra ECCoimbra ECTidak DiketahuiJosé Flávio de CarvalhoItaúna
Concórdia FCConcórdia FCTidak DiketahuiDomingos Machado de LimaConcórdia
Corumbaense FCCorumbaense FCTidak DiketahuiArthur MarinhoCorumbá
Cotia FCCotia FCTidak DiketahuiEuclides de AlmeidaCotia
CRA CatalanoCRA CatalanoMoises EgertGenervino Evangelista da FonsecaCatalão
CS SergipeCS SergipeTidak DiketahuiJoão Hora de OliveiraSergipe
Democrata FCDemocrata FCTidak DiketahuiArena do JacaréSete Lagoas
Duque de CaxiasDuque de CaxiasBruno QuadrosRomário de Souza FariaDuque de Caxias
EC Água SantaEC Água SantaTidak DiketahuiEstádio Distrital do Jardim InamarSão Paulo
EC AracruzEC AracruzTidak DiketahuiEstádio do BambuAracruz
EC AvenidaEC AvenidaTidak DiketahuiEstádio dos EucaliptosSanta Cruz do Sul
EC ComercialEC ComercialTidak DiketahuiMorenãoCampo Grande
EC CruzeiroEC CruzeiroTidak DiketahuiEstrelãoPorto Alegre
EC DemocrataEC DemocrataTidak DiketahuiMamudãoGovernador Valadares
EC InternacionalEC InternacionalTidak DiketahuiVidal Ramos JúniorLages
EC JacuipenseEC JacuipenseTidak DiketahuiValfredãoRiachão do Jacuípe
EC MamoréEC MamoréTidak DiketahuiBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
EC NoroesteEC NoroesteTidak DiketahuiAlfredo de CastilhoBauru
EC Novo HamburgoEC Novo HamburgoTidak DiketahuiSanta RosaNovo Hamburgo
EC Passo FundoEC Passo FundoTidak DiketahuiVermelhão da SerraPasso Fundo
EC PelotasEC PelotasTidak DiketahuiBoca do LoboPelotas (RS)
EC PrimaveraEC PrimaveraTidak DiketahuiÍtalo Mário LimongiIndaiatuba
EC Rio VerdeEC Rio VerdeTidak DiketahuiEstádio Mozart Veloso do CarmoRio Verde
EC Santo AndréEC Santo AndréTidak DiketahuiBruno José DanielSanto André
EC São LuizEC São LuizTidak DiketahuiEstádio 19 de OutubroIjuí
EC TaubatéEC TaubatéTidak DiketahuiJoaquinzãoTaubaté
EC TigresEC TigresTidak DiketahuiEstádio de Los LariosDuque de Caxias
Esportivo BGEsportivo BGTidak DiketahuiMontanha dos VinhedosBento Gonçalves
Estrela do NorteEstrela do NorteTidak DiketahuiEstádio Mário MonteiroCachoeiro de Itapemirim
FC CascavelFC CascavelTidak DiketahuiNinho das CobrasCascavel
Feirense FCFeirense FCTidak DiketahuiEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
FerroviáriaFerroviáriaTidak DiketahuiFonte LuminosaAraraquara
Fluminense de FeiraFluminense de FeiraTidak DiketahuiEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
Frei PaulistanoFrei PaulistanoTidak DiketahuiTitãoFrei Paulo
Friburguense ACFriburguense ACTidak DiketahuiEduardo GuinleNova Friburgo
Galícia ECGalícia ECTidak DiketahuiAdauto MoraesSalvador
Galvez ECGalvez ECTidak DiketahuiEstádio FlorestãoRio Branco-AC
GE GlóriaGE GlóriaTidak DiketahuiEstádio Altos da GlóriaVacaria
Goianésia ECGoianésia ECHenry LauarValdeir José de OliveiraGoianésia (GO)
Goiânia ECGoiânia ECTidak DiketahuiEstádio Olímpico Pedro LudovicoGoiânia
Goytacaz FCGoytacaz FCTidak DiketahuiArizãoCampos dos Goytacazes
Grêmio AnápolisGrêmio AnápolisTidak DiketahuiJonas DuarteAnápolis
Grêmio BarueriGrêmio BarueriFrancisco DiáArena BarueriBarueri
Grêmio Esportivo JuventusGrêmio Esportivo JuventusTidak DiketahuiEstádio João MarcattoJaraguá do Sul
Grêmio NovorizontinoGrêmio NovorizontinoTidak DiketahuiEstádio JorjãoNovo Horizonte
Grêmio Osasco AudaxGrêmio Osasco AudaxTidak DiketahuiConde Rodolfo CrespiSão Paulo
Guarani de JuazeiroGuarani de JuazeiroTidak DiketahuiRomeirãoJuazeiro do Norte
Guarani ECGuarani ECTidak DiketahuiFariãoDivinópolis
Guarani-VAGuarani-VATidak DiketahuiEstádio Edmundo FeixVenâncio Aires
Guarany de SobralGuarany de SobralTidak DiketahuiJuncoSobral (CE)
GuaratinguetáGuaratinguetáTidak DiketahuiNinho da GarçaGuaratinguetá
Gurupi ECGurupi ECTidak DiketahuiEstádio ResendãoGurupi
IcasaIcasaMaurilio SilvaRomeirãoJuazeiro do Norte
Iguatu FCIguatu FCTidak DiketahuiEstádio Elmo MorenoIguatu
Independente ACIndependente ACTidak DiketahuiNavengantãoTucuruí
Independente FCIndependente FCTidak DiketahuiEstádio Agostinho PradaLimeira
Inter de BebedouroInter de BebedouroTidak DiketahuiEstádio Sócrates StamatoBebedouro
Interporto FCInterporto FCTidak DiketahuiEstádio General SampaioPorto Nacional
Ipanema ACIpanema ACTidak DiketahuiEstádio Governador Arnon de MeloIpanema
Ipatinga FCIpatinga FCTidak DiketahuiIpatingãoIpatinga
Iporá ECIporá ECTidak DiketahuiFerreirãoIporá
Itapipoca ECItapipoca ECTidak DiketahuiPerilãoItapipoca
Ituano FCItuano FCTarcísio PuglieseNovelli JúniorItu
Itumbiara ECItumbiara ECTidak DiketahuiEstádio JKItumbiara
J.MalucelliJ.MalucelliTidak DiketahuiJanguito MalucelliCuritiba
Jabaquara Atlético ClubeJabaquara Atlético ClubeTidak DiketahuiVila BelmiroSantos
Joinville ECJoinville ECTidak DiketahuiArena JoinvilleJoinville
LajeadenseLajeadenseTidak DiketahuiEstádio FlorestaLajeado
Legião FCLegião FCTidak DiketahuiEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
Macaé Esporte FCMacaé Esporte FCJosué TeixeiraCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Madureira ECMadureira ECToninho AndradeConselheiro GalvãoRio de Janeiro
Marília ACMarília ACTidak DiketahuiBento de AbreuMarília
Maringá FCMaringá FCTidak DiketahuiEstádio Willie DavidsMaringá
Minas Boca FutebolMinas Boca FutebolTidak DiketahuiArena do JacaréSete Lagoas-MG
Mirassol FCMirassol FCTidak DiketahuiJosé Maria de Campos MaiaMirassol
Mixto ECMixto ECTidak DiketahuiArena PantanalCuiabá
Mogi Mirim ECMogi Mirim ECSérgio GuedesEstádio Vail ChavesMogi Mirim
Morrinhos FCMorrinhos FCTidak DiketahuiEstádio João VilelaMorrinhos
Moto ClubMoto ClubTidak DiketahuiEstádio Governador João CasteloSão Luís
Murici FCMurici FCTidak DiketahuiJosé Gomes da CostaMurici
Nacional ACNacional ACTidak DiketahuiEstádio Erich GeorgeRolândia
Nacional AMNacional AMTITE Arena da AmazôniaManaus
Nacional ECNacional ECTidak DiketahuiBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
Nacional Fast ClubeNacional Fast ClubeTidak DiketahuiEstádio da ULBRAManaus
Náutico FCNáutico FCTidak DiketahuiCanarinhoBoa Vista
Nova IguaçuNova IguaçuTidak DiketahuiLaranjãoNova Iguaçu
Olaria ACOlaria ACTidak DiketahuiEstádio da Rua BaririRio de Janeiro
Operário FCOperário FCTidak DiketahuiMorenãoCampo Grande
Operário-MGOperário-MGTidak DiketahuiVerdãoVárzea Grande
Operário-MTOperário-MTTidak DiketahuiVerdãoVárzea Grande
Paragominas FCParagominas FCTidak DiketahuiArena VerdeParagominas
Paraná STCParaná STCTidak DiketahuiCT de LondrinaLondrina
Paulista FCPaulista FCTidak DiketahuiJayme CintraJundiai
Porto CEPorto CETidak DiketahuiLacerdãoCarauru
PortuguesaPortuguesaEstevam SoaresCanindéSão Paulo
Portuguesa SantistaPortuguesa SantistaTidak DiketahuiUlrico MursaSantos
Potiguar MossoróPotiguar MossoróTidak DiketahuiNogueirãoMossoró
Princesa do SolimõesPrincesa do SolimõesTidak DiketahuiGilbertãoManacapuru
Prudentópolis FCPrudentópolis FCTidak DiketahuiEstádio Newton AgibertPrudentópolis
Resende FCResende FCPaulo CamposMunicipal do TrabalhadorResende
Rio Branco ACRio Branco ACTidak DiketahuiEstádio Kléber AndradeVitória
Rio Branco ECRio Branco ECTidak DiketahuiEstádio Décio VittaAmericana
Rio Branco FCRio Branco FCTidak DiketahuiArena da FlorestaRio Branco - AC
Rio Branco SCRio Branco SCTidak DiketahuiGigante do ItiberêParanaguá
Rio Claro FCRio Claro FCTidak DiketahuiAugusto Schmidt FilhoRio Claro (SP)
Rio Preto ECRio Preto ECTidak DiketahuiEstádio Anísio HaddadSão José do Rio Preto
Ríver ACRíver ACTidak DiketahuiAlbertãoTeresina
Roma EARoma EATidak DiketahuiBom Jesus da LapaApucarana
Salgueiro ACSalgueiro ACSergio ChinaSalgueirãoSalgueiro
Santa Cruz RSSanta Cruz RSTidak DiketahuiEstádio dos PlátanosSanta Cruz do Sul
Santa QuitériaSanta QuitériaTidak DiketahuiRodrigãoSanta Quitéria
São Bernardo FCSão Bernardo FCEdson BoaroPrimeiro de MaioSão Bernardo do Campo
São CaetanoSão CaetanoLuís Carlos MartinsAnacleto CampanellaSão Caetano
São Carlos FCSão Carlos FCTidak DiketahuiLuís Augusto de OliveiraSão Carlos
São Gonçalo ECSão Gonçalo ECTidak DiketahuiClube Esportivo MauáSão Gonçalo
São MateusSão MateusTidak DiketahuiEstádio SernambySão Mateus
São Raimundo ECSão Raimundo ECTidak DiketahuiIsmael BenignoManaus
São Raimundo RRSão Raimundo RRTidak DiketahuiFlamarion VasconcelosBoa Vista
SC AtibaiaSC AtibaiaTidak DiketahuiEstádio Municipal Salvador Russani,Atibaia
SC GênusSC GênusTidak DiketahuiAluízio Ferreira de OliveiraPorto Velho
SC PenedenseSC PenedenseTidak DiketahuiEstádio Alfredo LeahyPenedo
SC São PauloSC São PauloTidak DiketahuiAldo DapuzzoRio Grande
SD JuazeirenseSD JuazeirenseTidak DiketahuiAdauto MoraesJuazeiro
SE GamaSE GamaTidak DiketahuiBezerrãoGama
SE ItapirenseSE ItapirenseTidak DiketahuiEstádio Chico VieiraItapira
SE MatonenseSE MatonenseTidak DiketahuiEstádio Hudson Buck PereiraMatão
SE PatrocinenseSE PatrocinenseTidak DiketahuiEstádio Júlio AguiarPatrocínio
SE VitóriaSE VitóriaTidak DiketahuiTico BredaHortolândia
SER Caxias do SulSER Caxias do SulMarcelo VilarCentenárioCaxias do Sul
SERC GuaraniSERC GuaraniTidak DiketahuiEstádio Renato SilveiraPalhoça
Serra Macaense Serra Macaense Tidak DiketahuiCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Serra TalhadaSerra TalhadaTidak DiketahuiPereirãoSerra Talhada
Serrano SCSerrano SCTidak DiketahuiLomantãoVitória da Conquista
Sertãozinho FCSertãozinho FCTidak DiketahuiFrederico DalmasoSertãozinho
Sobradinho ECSobradinho ECTidak DiketahuiAugustinho LimaSobradinho
Sousa ECSousa ECTidak DiketahuiMarizãoSousa
Toledo Colônia WorkToledo Colônia WorkTidak DiketahuiEstádio 14 de DezembroToledo
Trindade ACTrindade ACTidak DiketahuiEstádio Abrão Manoel da CostaTrindade
Tupã FCTupã FCTidak DiketahuiAlonso de Carvalho BragaTupã
Tupi FCTupi FCLeston JuniorMário HelênioJuiz de Fora
Uberaba SCUberaba SCTidak DiketahuiUberabãoUberaba
Uniclinic ACUniclinic ACTidak DiketahuiEstádio Antônio CruzFortaleza
URTURTTidak DiketahuiEstádio Zama MacielPatos de Minas
Veranópolis ECRCVeranópolis ECRCTidak DiketahuiAntônio David FarinaVeranópolis
Villa Nova ACVilla Nova ACFelipe SurianCastor CifuentesNova Lima
Vitoria da ConquistaVitoria da ConquistaTidak DiketahuiLomantãoVitoria da Conquista (BA)
XV de JaúXV de JaúTidak DiketahuiJauzãoJaú
XV de PiracicabaXV de PiracicabaCarlos Alberto SoaveBarão de Serra NegraPiracicaba

Pengadil-pengadil

Tiada imej pengadil yang sekarang sedia
NamaRanilton Oliveira de sousa
Warganegara
 
Afghanistan

Zon Liga