Daftar
|
Log Masuk

Profil Negara › Poland

Stadium-stadium Terbesar

Gambar bagi Stadion Narodowy
Laporkan Imej
Laporkan Imej
Nama StadiumStadion Narodowy
Kapasiti58,500
Gambar bagi Stadion Energa Gdańsk
Laporkan Imej
Laporkan Imej
Nama StadiumStadion Energa Gdańsk
Kapasiti43,615
Gambar bagi Stadion Miejski we Wrocławiu
Laporkan Imej
Laporkan Imej
Nama StadiumStadion Miejski we Wrocławiu
Kapasiti43,308
Gambar bagi Stadion Miejski
Laporkan Imej
Laporkan Imej
Nama StadiumStadion Miejski
Kapasiti42,837

Maklumat Pasukan Antarabangsa

Poland
Ditubuhkan1919
StadiumStadion Narodowy (58,500)
LokasiWarsaw
PengurusJerzy Brzęczek

Semua Perlawanaan Piala

Gambar Puchar Polski
NamaPuchar Polski
Ditubuhkan1925
Gambar Superpuchar Polski
NamaSuperpuchar Polski
Ditubuhkan1983

Zon Antarabangsa

Semua Liga

Gornik ZabrzeGornik Zabrze
Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok
KS CracoviaKS Cracovia
Lech PoznańLech Poznań
Lechia GdańskLechia Gdańsk
Legia WarszawaLegia Warszawa
Piast GliwicePiast Gliwice
Podbeskidzie BBPodbeskidzie BB
Pogon SzczecinPogon Szczecin
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
Slask WroclawSlask Wroclaw
Stal MielecStal Mielec
Warta PoznanWarta Poznan
Wisla KrakówWisla Kraków
Wisla PlockWisla Plock
Zaglebie LubinZaglebie Lubin
Arka GdyniaArka Gdynia
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
Chrobry GlogowChrobry Glogow
GKS BelchatówGKS Belchatów
GKS JastrzebieGKS Jastrzebie
GKS TychyGKS Tychy
Korona KielceKorona Kielce
Lodzki KSLodzki KS
Miedź LegnicaMiedź Legnica
MKS ChojniczankaMKS Chojniczanka
Odra OpoleOdra Opole
Olimpia GrudziadzOlimpia Grudziadz
Puszcza NiepolomicePuszcza Niepolomice
Radomiak RadomRadomiak Radom
Sandecja NSSandecja NS
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec
Blekitni StargardBlekitni Stargard
Bytovia BytówBytovia Bytów
Elana ToruńElana Toruń
Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
GKS KatowiceGKS Katowice
Gornik LecznaGornik Leczna
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice
KS LegionovaKS Legionova
Lech II PoznańLech II Poznań
Olimpia ElblagOlimpia Elblag
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
Resovia RzeszówResovia Rzeszów
Skra CzęstochowaSkra Częstochowa
Stal RzeszówStal Rzeszów
Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola
Widzew LodzWidzew Lodz
WKS Gryf WejherowoWKS Gryf Wejherowo
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
Baltyk GdyniaBaltyk Gdynia
BKS Stal Bielsko-BialaBKS Stal Bielsko-Biala
Concordia ElblagConcordia Elblag
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
DyskoboliaDyskobolia
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
Foto-Higiena GaćFoto-Higiena Gać
Górnik KoninGórnik Konin
Górnik WalbrzychGórnik Walbrzych
Gwardia KoszalinGwardia Koszalin
Gwarek Tarnowskie GóryGwarek Tarnowskie Góry
Jarota JarocinJarota Jarocin
Karpaty KrosnoKarpaty Krosno
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
Kotwica KolobrzegKotwica Kolobrzeg
KP Starogard GdańskiKP Starogard Gdański
KS ChwaszczynoKS Chwaszczyno
KS Drweca NMLKS Drweca NML
KS PolkowiceKS Polkowice
KS Sola OswiecimKS Sola Oswiecim
KS Wisla PulawyKS Wisla Pulawy
KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Lechia Zielona GóraLechia Zielona Góra
LZS PiotrówkaLZS Piotrówka
MKS KluczborkMKS Kluczbork
MKS LimanoviaMKS Limanovia
MKS ŚwitMKS Świt
Motor LublinMotor Lublin
Odra Wodzisław SlaskiOdra Wodzisław Slaski
Okocimski KSOkocimski KS
OKS Start OtwockOKS Start Otwock
Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów
Orleta Radzyń PodlaskiOrleta Radzyń Podlaski
Pelikan LowiczPelikan Lowicz
Piast ZmigrodPiast Zmigrod
Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ
Pogoń Grodzisk MazowieckiPogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia BytomPolonia Bytom
Polonia Środa WielkopolskaPolonia Środa Wielkopolska
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
Radunia StezycaRadunia Stezyca
ROW RybnikROW Rybnik
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
Ruch ChorzówRuch Chorzów
Ruch RadzionkówRuch Radzionków
Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
Sleza WroclawSleza Wroclaw
Sokol Aleksandrow LodzkiSokol Aleksandrow Lodzki
Stal BrzegStal Brzeg
Stilon Gorzów WielkopolskiStilon Gorzów Wielkopolski
Zawisza BydgoszczZawisza Bydgoszcz
Znicz Biala PiskaZnicz Biala Piska