Daftar
|
Log Masuk

Maklumat Liga › Serie D

Serie D

Serie D

Memuat naik imejMemuat naik imej

Laporkan ImejLaporkan Imej

Nama penajaTidak Diketahui
Tahun Ditubuhkan1948
Negara
 
Italy

Semua Kelab

Lambang Kelab Pengurus Stadium Lokasi
AC Bastia 1924AC Bastia 1924Tidak DiketahuiStadio ComunaleBastia Umbra
AC Bellaria Igea MarinaAC Bellaria Igea MarinaTidak DiketahuiEnrico NanniBellaria-Igea Marina
AC Belluno 1905AC Belluno 1905Tidak DiketahuiStadio Comunale PolisportivoBelluno
AC BraAC BraTidak DiketahuiMadonna dei FioriBra
AC CastellanaAC CastellanaTidak DiketahuiStadio ComunaleCastel Goffredo
AC Cuneo 1905AC Cuneo 1905Cristiano ScazzolaFratelli PaschieroCuneo
AC Delta Calcio RovigoAC Delta Calcio RovigoTidak DiketahuiFrancesco GabrielliRovigo
AC EsteAC EsteTidak DiketahuiNuovo StadioEste
AC Fidenza 1922AC Fidenza 1922Tidak DiketahuiDario BallottaFidenza
AC Locri 1909AC Locri 1909Tidak Diketahuicomunale Città di LocriLocri
AC MestreAC MestreTidak DiketahuiStadio Francesco BaraccaMestre
AC PratoAC PratoTidak DiketahuiLungobisenzioPrato
AC RezzatoAC RezzatoTidak DiketahuiCentro Sportivo Comunale RezzatoRezzato
AC SammaureseAC SammaureseTidak DiketahuiCampo da Calcio MacrelliSan Mauro Pascoli
AC Savoia 1908AC Savoia 1908Tidak DiketahuiStadio Alfredo GiraudTorre Annunziata
AC Trento SCSDAC Trento SCSDTidak DiketahuiStadio BriamascoTrento
ACD AstiACD AstiTidak DiketahuiStadio Cesin BosiaAsti
ACD CampodarsegoACD CampodarsegoTidak DiketahuiStadio ComunaleCampodarsego
ACD NardòACD NardòTidak DiketahuiStadio Giovanni Paolo IINardò
AkragasAkragasTidak DiketahuiStadio EssenetoAgrigento
APC ChionsAPC ChionsTidak DiketahuiStadio Comunale Francesco TesolinChions
AS Martina FrancaAS Martina FrancaTidak DiketahuiGino Domenico TursiMartina Franca
AS Valle del GiovencoAS Valle del GiovencoTidak DiketahuiStadio dei MarsiPescina
ASD AdrenseASD AdrenseTidak DiketahuiCS ComunaleAdro
ASD AlbalongaASD AlbalongaTidak DiketahuiStadio Pio XIIAlbano Laziale
ASD Borgaro NobisASD Borgaro NobisTidak DiketahuiStadio Walgter RighiBorgaro Torinese
ASD BusteseASD BusteseTidak DiketahuiRoberto BattagliaBusto Garolfo
ASD FiglineASD FiglineTidak DiketahuiGoffredo Del BuffaFigline Valdarno
ASD FrancavillaASD FrancavillaTidak DiketahuiStadio Valle AnzucaFrancavilla al Mare
ASD GallipoliASD GallipoliTidak DiketahuiAntonio BiancoGallipoli
ASD Jolly MontemurloASD Jolly MontemurloTidak DiketahuiAldo NelliMontemurlo
ASD Lanusei CalcioASD Lanusei CalcioTidak DiketahuiCampo Comunale Lixius LanuseiLanusei
ASD ManfredoniaASD ManfredoniaTidak DiketahuiMiramareManfredonia
ASD MonticelliASD MonticelliTidak DiketahuiStadio Comunale La CroceMontegranaro
ASD Muravera CalcioASD Muravera CalcioTidak DiketahuiStadio Enrico RocchiViterbo
ASD NocerinaASD NocerinaGiovanni SimonelliSan FrancescoNocera Inferiore
ASD OltrepòVogheraASD OltrepòVogheraTidak DiketahuiStadio Giovanni ParisiVoghera
ASD Polisportiva TamaiASD Polisportiva TamaiTidak DiketahuiStadio ComunaleBrugnera
ASD Progreditur MarcianiseASD Progreditur MarcianiseTidak DiketahuiProgrediturMarcianise
ASD Real GiulianovaASD Real GiulianovaGennaro GrilloRubens FadiniGiulianova
ASD RoccellaASD RoccellaTidak DiketahuiStadio Ninetto MuscoloRoccella Ionica
ASD Romagna CentroASD Romagna CentroTidak DiketahuiCentro Sportivo MartoranoCesena
ASD SancolombanoASD SancolombanoTidak DiketahuiFranco RiccardiSan Colombano al Lambro
ASD SangiovanneseASD SangiovanneseTidak DiketahuiVirgilio FediniSan Giovanni Valdarno
ASD SanremeseASD SanremeseTidak DiketahuiStadio ComunaleSanremo
ASD Troina CalcioASD Troina CalcioTidak DiketahuiStadio Silvio ProtoTroina
ASD VillabiagioASD VillabiagioTidak DiketahuiStadio Comunale VestrelliVillanova
Atletico Roma FCAtletico Roma FCTidak DiketahuiStadio FlaminioRoma
Aurora Seriate CalcioAurora Seriate CalcioTidak DiketahuiStadio ComunaleSeriate
Avezzano CalcioAvezzano CalcioTidak DiketahuiStadio dei MarsiAvezzano
Axys ZolaAxys ZolaTidak DiketahuiStadio Enrico FilippettiZola Predosa
Battipagliese 1929Battipagliese 1929Tidak DiketahuiLuigi PastenaBattipaglia (Salerno)
Borgosesia CalcioBorgosesia CalcioTidak DiketahuiComunaleBorgosesia
Calcio Chieri 1955Calcio Chieri 1955Tidak DiketahuiStadio Comunale ChieriChieri
Calcio MontebellunaCalcio MontebellunaTidak DiketahuiStadio San VigilioMontebelluna
Calcio PomiglianoCalcio PomiglianoNello Di CostanzoStadio Ugo GobbatoPomigliano d'Arco
Campobasso CalcioCampobasso CalcioTidak DiketahuiStadio Nuovo RomagnolCampobasso
Casale FBCCasale FBCFabrizio ViassiNatale PalliCasale Monferrato
Cassino Calcio 1924Cassino Calcio 1924Tidak DiketahuiStadio Gino SalvetiCassino
Castelfidardo CalcioCastelfidardo CalcioRoberto CappellacciStadio Stadio G. ManciniCastelfidardo
Ciliverghe MazzanoCiliverghe MazzanoTidak Diketahui Stadio San FilippoMazzano
Citta di GragnanoCitta di GragnanoTidak DiketahuiCampo Sportivo San MicheleGragnano
Clodiense SSDClodiense SSDTidak DiketahuiStadio Aldo e Dino BallarinChioggia
Correggese Calcio 1948Correggese Calcio 1948Tidak DiketahuiWalter BorelliCorreggio
Darfo BoarioDarfo BoarioTidak DiketahuiStadio ComunaleDarfo Boario Terme
Derthona FCBDerthona FCBTidak DiketahuiStadio Fausto CoppiTortona
Esperia ViareggioEsperia ViareggioTidak DiketahuiDei PiniViareggio
FC Aprilia Racing ClubFC Aprilia Racing ClubTidak DiketahuiQuinto RicciAprilia
FC FrancavillaFC FrancavillaTidak DiketahuiStadio Nunzio FittipaldiFrancavilla in Sinni
FC Grosseto SSDFC Grosseto SSDTidak DiketahuiCarlo ZecchiniGrosseto
FC NeapolisFC NeapolisTidak DiketahuiStadio Alberto VallefuocoMugnano di Napoli
FC Ponsacco 1920FC Ponsacco 1920Tidak DiketahuiComunalePonsacco
FC VadoFC VadoTidak DiketahuiStadio Ferruccio Chittolina,Vado Ligure
Fidelis AndriaFidelis AndriaGiancarlo FavarinDegli UliviAndria
Flaminia Civita CastellanaFlaminia Civita CastellanaTidak DiketahuiStadio Turiddu MadamiCivita Castellana
Foligno CalcioFoligno CalcioTidak DiketahuiEnzo BlasoneFoligno
Fortis JuventusFortis JuventusTidak DiketahuiStadio RomanelliBorgo San Lorenzo
Gela CalcioGela CalcioTidak DiketahuiVincenzo PrestiGela
Gelbison ValloGelbison ValloTidak DiketahuiStadio Giovanni MorraVallo della Lucania
Grumellese CalcioGrumellese CalcioTidak DiketahuiCampo Sportivo Comunale LibicoGrumello del Monte
GSD AmbrosianaGSD AmbrosianaTidak DiketahuiStadio MontindonSant'ambrogio Di Valpolicella
HinterReggio CalcioHinterReggio CalcioTidak DiketahuiOreste GranilloReggio Calabria
Igea Virtus BarcellonaIgea Virtus BarcellonaTidak DiketahuiStadio Carlo D'AlcontresBarcellona Pozzo di Gotto
L'Aquila CalcioL'Aquila CalcioTidak DiketahuiTommaso FattoriL'Aquila
Lentigione CalcioLentigione CalcioTidak DiketahuiValente LevantiniLentigione
Matelica CalcioMatelica CalcioTidak DiketahuiComunale MatelicaMatelica
Matera CalcioMatera CalcioTidak DiketahuiXXI Settembre - Franco SalernoMatera
Montevarchi AquilaMontevarchi AquilaTidak DiketahuiGastone Brilli PeriMontevarchi
Nerostellati FratteseNerostellati FratteseTidak DiketahuiStadio Comunale Pasquale IannielloFrattamaggiore
NK Kras RepenNK Kras RepenTidak DiketahuiStadio comunale di MonrupinoRepen
Olympia AgnoneseOlympia AgnoneseTidak DiketahuiCivitelleAgnone
Ostia Mare LidoOstia Mare LidoTidak DiketahuiStadio Anco MarzioOstia
Pineto CalcioPineto CalcioTidak DiketahuiStadio Mimmo PavonePineto
Real ForteReal ForteTidak DiketahuiStadio Necchi BalloniForte dei Marmi
San Cesareo CalcioSan Cesareo CalcioTidak DiketahuiStadio ComunaleSan Cesareo
San MarinoSan MarinoTidak DiketahuiStadio Olimpico di San MarinoSerravalle
San SeveroSan SeveroTidak DiketahuiRicciardelliSan Severo
Santarcangelo CalcioSantarcangelo CalcioTidak DiketahuiValentino MazzolaSantarcangelo di Romagna
Sasso MarconiSasso MarconiTidak DiketahuiCentro Sportivo G.CarbonchiSasso Marconi
Savona FBCSavona FBCTidak DiketahuiValerio BacigalupoSavona
SC CaronneseSC CaronneseTidak DiketahuiStadio ComunaleCaronno Pertusella
SC Vallée d'AosteSC Vallée d'AosteTidak DiketahuiFranco CeruttiSaint-Christophe
SEF TorresSEF TorresTidak DiketahuiStadio Vanni SannaSassari
Seregno CalcioSeregno CalcioTidak DiketahuiStadio FerruccioSeregno
SF Aversa NormannaSF Aversa NormannaTidak DiketahuiComunale Augusto BiscegliaAversa (CE)
Sondrio CalcioSondrio CalcioTidak DiketahuiStadio Coni CastellinaSondrio
Sorrento CalcioSorrento CalcioRoberto SosaItaliaSorrento
SS Chieti CalcioSS Chieti CalcioTidak DiketahuiGuido AngeliniChieti
SS Ischia IsolaverdeSS Ischia IsolaverdeLeonardo BitettoEnzo MazzellaIschia
SS NolaSS NolaTidak DiketahuiSporting ClubNola
SSD PalermoSSD PalermoTidak DiketahuiRenzo BarberaPalermo
SSD Pro Sesto CalcioSSD Pro Sesto CalcioTidak DiketahuiBredaSesto San Giovanni
Sulmona Calcio 1921Sulmona Calcio 1921Tidak DiketahuiStadio Francesco PallozziSulmona
Terracina Calcio 1925Terracina Calcio 1925Tidak DiketahuiMario ColavolpeTerracina
Trastevere CalcioTrastevere CalcioTidak DiketahuiCentro Sportivo Vittorio BacheletRome
Unicusano Fondi CalcioUnicusano Fondi CalcioTidak DiketahuiStadio Domenico PurificatoFondi
Union FeltreUnion FeltreTidak DiketahuiZugni TauroFeltre
US Agropoli 1921US Agropoli 1921Tidak DiketahuiStadio Raffaele GuarigliaAgropoli
US ArzaneseUS ArzaneseTidak DiketahuiAlberto VallefuocoArzano
US BitontoUS BitontoTidak DiketahuiStadio Città degli UliviBitonto
US FiorenzuolaUS FiorenzuolaTidak DiketahuiStadio ComunaleFiorenzuola d'Arda
US Folgore CarateseUS Folgore CarateseTidak DiketahuiStadio XXV AprileCarate Brianza
US GavorranoUS GavorranoMarco CacittiRomeo MalservisiGavorrano
US InverunoUS InverunoTidak DiketahuiCentro Sportivo ComunaleInveruno
US Massese 1919US Massese 1919Tidak DiketahuiStadio degli OlivetiMassa
US PoggibonsiUS PoggibonsiTidak DiketahuiStefano LottiPoggibonsi
USD Audace CerignolaUSD Audace CerignolaTidak DiketahuiStadio Domenico MonterisiCerignola
USD CastellazzoUSD CastellazzoTidak DiketahuiStadio ComunaleCastellazzo Bormida
USD Latte DolceUSD Latte DolceTidak DiketahuiStadio Comunale SassariSassari
USD LavagneseUSD LavagneseTidak DiketahuiStadio Edoardo RiboliLavagna
USD OlginateseUSD OlginateseTidak DiketahuiStadio ComunaleOlginate
USD RagusaUSD RagusaTidak DiketahuiStadio Aldo CampoRagusa
USD Recanatese 1923USD Recanatese 1923Tidak DiketahuiStadio Nicola TubaldiRecanati
USD RignaneseUSD RignaneseTidak DiketahuiStadio Comunale Rignano Sull´ArnoRignano Sull Arno
USD ScanzorosciateUSD ScanzorosciateTidak DiketahuiStadio Comunale ScanzorosciateScanzorosciate
USD Sestri LevanteUSD Sestri LevanteTidak DiketahuiStadio Giuseppe SivoriSestri Levante
Vigor CarpanetoVigor CarpanetoTidak DiketahuiStadio Carpaneto PiacentinoCarpaneto Piacentino
Vigor LameziaVigor LameziaTidak DiketahuiGuido D\'IppolitoLamezia Terne
Virtus BergamoVirtus BergamoTidak DiketahuiStadio Carillo Pesenti PignaAlzano Lombardo
Virtus BolzanoVirtus BolzanoTidak DiketahuiStadio DrusoBolzano
Virtus CastelfrancoVirtus CastelfrancoTidak DiketahuiStadio Fausto FerrariniCastelfranco Emilia

Pengadil-pengadil

NamaMarco Zappatore
Warganegara
 
Italy
NamaEnzo Vesprini
Warganegara
 
Italy
NamaMarco Serra
Warganegara
 
Italy
NamaLuigi Rossi
Warganegara
 
Italy
NamaAntonio Rapuano
Warganegara
 
Italy

Zon Liga